Transport maszyn Poznań

Firma AUTO CHARA POMOC DROGOWA prowadzi działalność związaną z transportem samochodów, maszyn i wózków widłowych. Potrafią bardzo sprawnie i szybko pomóc w awaryjnych sytuacjach na drodze po wypadku lub uszkodzeniu samochodu. Dodatkowo zajmują się także transportem maszyn i wózków widłowych. Sprawdź pełny zakres możliwości firmy Auto Pomoc Auto Chara.

Transport maszyn Poznań

Zajmujemy się transportem maszyn, wózków widłowych i innych ładunków. Oferujemy sprawny i niedrogi transport. Mamy odpowiedni sprzęt i tabor. Poznaj szczegóły naszej oferty, odwiedź naszą stronę internetową. Auto Chara to firma z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy nowoczesnymi autami która pozwolą szybko przetransportować Państwa ładunek. Świadczymy również usługi holowania. Nasza pomoc drogowa jest do Państwa dyspozycji 24h. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Transport maszyn Poznań

Zajmujemy się transportem maszyn. Mamy szeroki możliwości, dysponujemy nowoczesnym taborem. U nas znajdziesz pełne wsparcie w zakresie transportu maszyn. Świadczymy szeroki zakres usług transportowym. Zajmujemy się również holowaniem, oferujemy pomocą drogową 24h. Odwiedź stronę internetową i zobacz jakie usługi transportowe świadczymy. Zapraszamy do kontaktu i do współpracy.