Rejsy Kraków

Nasz statek oferuje ciekawą atrakcję w Krakowie jaką są rejsy po Wiśle. Dzięki nam możesz miło spędzić czas w stolicy małopolski i zobaczyć Kraków z całkiem innej nieznanej dotąd perspektywy. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Krakowa oraz turystów na codzienne rejsy po Wiśle.

Rejsy po Wiśle

Oferujemy rejsy po Wiśle statkiem w Krakowie. Bardzo fajna atrakcja która spodoba się każdemu. Poznaj naszą ofertę na rejsy statkiem po Wiśle. Informacje dostępne na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty rejsów pod Wiśle. Zobacz nasz cennik na stronie, zarezerwuj rejs na stronie.

Rejsy po Wiśle

Odwiedź nasz statek i zobacz Kraków z zupełnie innej perspektywy. Oferujemy rejsy po Wiśle w Krakowie. Nasz statek do duża atrakcja dlatego nie czekaj i już dziś zarezerwuj bilet. Na naszej stronie masz taką możliwość.Spędź miło czas na naszym statku. Zobacz Kraków taki jakiego jeszcze nie widziałaś / widziałeś. Zapraszamy na naszą stronę gdzie również znaleźć można dodatkowe atrakcje. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami.