Pomoc drogowa Poznań

Szukasz firmy od holowania? Potrzebujesz auto pomocy? Skorzystaj z naszej oferty. Świadczymy usługi pomocą drogową na terenie Poznania i okolic. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dysponujemy nowoczesnym sprzętem który pozwala transportować pojazdy sprawnie i w bezpiecznych warunkach. Zapoznaj się z pełnym zakresem usług transportowych na naszej stronie i skontaktuj się z nami już dziś. Zapraszamy do współpracy.

Transport maszyn Poznań

Firma AUTO CHARA POMOC DROGOWA prowadzi działalność związaną z transportem samochodów, maszyn i wózków widłowych. Potrafią bardzo sprawnie i szybko pomóc w awaryjnych sytuacjach na drodze po wypadku lub uszkodzeniu samochodu. Dodatkowo zajmują się także transportem maszyn i wózków widłowych. Sprawdź pełny zakres możliwości firmy Auto Pomoc Auto Chara.

Auto Pomoc Poznań

Skorzystaj z naszej oferty, jesteśmy firmą profesjonalną i niezawodną. Gwarantujemy bezpieczny transport Twojego pojazdu. Świadczymy również transport maszyn i kontenerów. Jeżeli szukasz holowania bądź transport to odezwij się do nas. Posiadamy odpowiednią flotę pojazdów do świadczenia profesjonalny usług pomocą drogową. Auto pomoc drogowa jest do Twojej dyspozycji 24h. Sprawdź szczegóły na naszej stronie i skontaktuj się z nami. Rzetelna i terminowa firma – zapraszamy do współpracy z nami.