Rejsy Kraków

Rejsy Kraków

Nasz statek oferuje ciekawą atrakcję w Krakowie jaką są rejsy po Wiśle. Dzięki nam możesz miło spędzić czas w stolicy małopolski i zobaczyć Kraków z całkiem innej nieznanej dotąd perspektywy. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Krakowa oraz turystów na codzienne rejsy po Wiśle.

Wycieczki Gruzja

Wycieczki Gruzja

Zapoznaj się z ofertą naszych wycieczek. To nie są zwykłe wycieczki. To wycieczka objazdowa podczas której zobaczysz na prawdę wiele. Dzięki takiej wycieczce poznasz wszystkie walory danego kraju. Proponujemy wyjazdy do pięknej Gruzji. Poznaj szczegóły oferty, zobacz cennik naszych wycieczek. Informację na temat wycieczki do Gruzji znajdziesz na naszej stronie. W przypadku zainteresowania wyjazdem do Gruzji zapraszamy do kontaktu.

Wycieczki Gruzja

Wycieczki Gruzja

Chcesz przeżyć fajną przygodę i nie boisz się poznawać świata? Mamy bardzo ciekawą opcję – wyjazd do Gruzji. Jesteśmy ludźmi z pasją do podróżowania. Gwarantujemy, że po powrocie z Gruzji będziesz chciała / chciał tam wrócić. Oferujemy niezapomnianą przygodę i wiele atrakcji. Nasze wycieczki przygotowujemy nieszablonowo. Co powiesz jak atrakcją wycieczki będzie obecność na weselu gruzińskim? Z nami to możliwe. Przeżyj z nami coś co inni Ci tego nie dadzą. Odwiedź naszą stronę i sprawdź ofertę wycieczek do Gruzji. Zapraszamy także do kontaktu z nami w celu przedstawienia oferty wycieczek do Gruzji i nie tylko.